Голден Фарм Омега 3 и Рыбий жир для детей. Лучшие витамины для детей!Які вітаміни вибрати дітям, навіщо потрібний риб’ячий жир для дитини? Все про Омега-3 для дітей. Чи є Користь для розвитку мозком?

Смачна вітамінна новинка від Голден Фарм, дитяча Омега 3 з веганською мармеладкою.
Дитяча Омега 3 Голден-Фарм сприяє нормалізації роботи імунної та нервової систем, допомагає покращити пам’ять та концентрацію уваги у дітей.

Риб’ячий жир для дітей веган мармелад – корисна та смачна новинка, жувальні вітаміни для дітей, рекомендовані як додаткове джерело поліненасичених жирних кислот омега 3 для загального зміцнення та оздоровлення дитячого організму, нормалізації функціонування імунної та нервової систем, підвищення розумової роботи концентрації уваги дитини

Смачні желейки створені на основі рибного жиру тунця, багатого на вітаміни A і D, що містять у складі комплекс поліненасичених жирних кислот Омега-3.

Жирні кислоти Омега 3 повинні бути регулярно присутніми в раціоні дитини, оскільки беруть участь у багатьох процесах, що відбуваються в організмі, є в клітинних мембранах і судинах, активізують обмінні процеси. Фахівці відзначають, що діти з дефіцитом Омега 3 мають проблеми з навчанням, викликані розсіяною увагою та гіперактивністю, у них відзначаються порушення сну, тривожність та дратівливість.

Дитячі вітаміни жувальні з Омега 3 сприяють активізації мозкової діяльності дитини, позитивно впливають на концентрацію уваги, покращення гостроти зору, нормалізує роботу імунної системи, зменшують схильність до алергічних реакцій, підвищують імунітет та опір організму до простудних захворювань.

Кожна мармеладка містить натуральні та безпечні інгредієнти для дитини, а сама Омега 3 видобута з олії тунця.

Купити дитячу Омегу 3 за посиланням в інтернет-магазині Фітомаркет:
https://bit.ly/3kre6tq

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС:
Інстаграм: https://www.instagram.com/fitomarket.com.ua/
Фейсбук: https://www.facebook.com/fitomarket.com.ua/
Телеграм: https://telegram.me/fitomarketua_bot?start=hi
ТікТок: https://www.tiktok.com/@fitomarket?

#витаминыдлядетей #рыбийжир #омегадлядетей

Source

Подпишись на рассылку

Узнай о новостях прямо в своём почтовом ящике.

Спасибо, вы подписаны!

Что то не так, попробуйте ещё раз.